top of page

Spiralli Defter
Spiralli defterler, günlük kullanım için popüler olan ve markaların tanıtımı için etkili bir araç olan pratik ve çok yönlü ürünlerdir. İç yapraklarına logo ve firma bilgileri baskısı yapılarak, marka kimliği ve iletişimi güçlendirilebilir. Günlük hayatta not tutan kişiler için marka görünürlüğünü ön plandadır ve bu sayede kurumsal hayatta veya kişisel kullanımda markalar göz önünde bulunmak için spiralli defter hediye etmeyi tercih edebilirler.

 

Kapak seçenekleri arasında 350gr kuşe kağıt parlak veya mat selefonlu seçenekler bulunur. Kuşe kağıdın parlak veya mat selefon kaplaması, Spiralli defterin kapaklarını korur ve daha profesyonel bir görünüm sağlar. Parlak selefon kaplaması, renkleri daha canlı ve parlak gösterirken, mat selefon kaplaması daha sofistike bir görünüm sunar.

 

İç yaprak seçenekleri genellikle 50 yapraktır. Bu, spiralli defter kullanıcıların uzun süreli kullanım için yeterli sayıda boş sayfaya sahip olduğu anlamına gelir. Yön seçeneği tek yön veya çift yön olabilir. Tek yön seçeneği, her sayfanın sadece bir tarafına baskı yapıldığı anlamına gelirken, çift yön seçeneği her iki tarafına da baskı yapıldığı anlamına gelir.

 

Renk seçenekleri genellikle tek renk baskı veya CMYK baskılıdır. Tek renk baskılar genellikle siyah veya tek bir marka renginde yapılırken, CMYK baskıları renkli ve detaylı tasarımları içerebilir. Bu, markaların tasarım tercihlerine ve bütçelerine bağlı olarak değişir.

 

Spiralli ciltte tel genellikle beyaz renkte olup, defterin iç yapraklarını bir arada tutar. Beyaz renk, genellikle temiz ve profesyonel bir görünüm sağlar ve iç sayfalara odaklanılmasını sağlar.

 

Sonuç olarak, spiralli defterler markalar için etkili bir promosyon ve iletişim aracıdır. Kapak ve iç yaprak seçenekleri, markanın imajını yansıtacak şekilde özelleştirilebilir. Cilt teli ise defterin iç yapraklarını güvenli bir şekilde bir arada tutar. Bu özellikler, markaların günlük kullanım ürünleri aracılığıyla marka bilinirliğini artırmasını sağlar.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page